Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

RygipsPartner do montażu płyt g-k

Ocena: 0
2268
RygipsPartner to wygodny i prosty w obsłudze system wspomagania montażu płyt g-k, wiórowych, MDF i OSB na sufitach oraz ścianach pochyłych. Został zaprojektowany i wykonany w całości w Polsce przez Partner Systems Sp. z o.o.

Podnośnik RygipsPartner to wygodne i proste w obsłudze urządzenie wspomagające montaż płyt g-k na sufitach i ścianach pochyłych
Fot. Partner Systems


Podnośnik RygipsPartner jest produktem całkowicie polskim i o wiele trwalszym oraz bardziej funkcjonalnym niż podobne urządzenia chińskie. Jego specjalna konstrukcja umożliwia szybki i wygodny montaż płyty pod wybranym kątem, podczas gdy system blokad na kołach oraz ramionach podnośnika utrzymuje płytę w określonej pozycji i zabezpiecza przed przesunięciem. Podnośnik wykonany jest z wytrzymałej stali (wiele części jest dodatkowo ocynkowanych), co gwarantuje trwałość i długą żywotność nawet podczas intensywnej eksploatacji.

RygipsPartner jest niezastąpionym pomocnikiem dla firm budowlanych i wykończeniowych. Jest także atrakcyjną propozycją dla wypożyczalni sprzętu budowlanego. Zakup podnośnika, ze względu na jego niską cenę, opłaca się nawet przy małych projektach, jak domy jednorodzinne. Jest to inwestycja, która zwraca się w niedługim czasie i nie generuje dodatkowych kosztów, gdyż nie wymaga specjalnych nakładów na konserwację. Podnośnik został zaprojektowany w taki sposób, aby po złożeniu zmieścił się do bagażnika samochodu osobowego. Jego wymiary po złożeniu wynoszą 1300x500x350 mm, a waga 46 kg. Podnośnik może obsługiwać płyty o maksymalnym wymiarze 1280x4880 mm i wadze do 68 kg.


Podnośnik RygipsPartner został zaprojektowany tak, aby po złożeniu zmieścił się do bagażnika samochodu osobowego
Fot. Partner Systems


Do urządzeń serii RygipsParner należy także wózek do transportu płyt g-k (może przewieźć nawet do 5 płyt jednocześnie). Wózek sprawia, że przenoszenie staje się wygodniejsze oraz pozwala uniknąć obić i obtarć. Można go wykorzystać również do transportu drzwi.

W najbliższym czasie do sprzedaży trafią kolejne nowe produkty Partner Systems: podnośnik RygipsPartner w prostszej wersji i niższej cenie, RygipsPartner do montażu płyt na ścianach pionowych, składany stół do przycinania płyt g-k i innych.

Źródło: Forum Budowlane, nr 2 (213) 2014
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ