Michelin CrossGrip z nowymi rozmiarami opon

Ocena: 5
32125

Michelin wprowadza dwa nowe rozmiary swoich całorocznych opon rolniczych Michelin CrossGrip o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Gama przeznaczona jest do koparko-ładowarek, ładowarek burtowych, ładowarek teleskopowych i małych traktorów.

 

 

Oferta wielofunkcyjnych opon rolniczych Michelin CrossGrip o całorocznym zastosowaniu została rozszerzona o dwa nowe rozmiary – 440/80 R 34 oraz 480/80 R 34. Opony przeznaczone są do użytku na zróżnicowanych nawierzchniach: trawiastych, poboczach, sypkim podłożu, a nawet na śniegu i lodzie. Cała gama licząca obecnie 12 rozmiarów jest dostępna zarówno na rynku wyposażenia oryginalnego, jak i wymiany. 

 

Bezkierunkowy wzór bieżnika Michelin CrossGrip zapewnia kierowcy kontrolę podczas manewrowania, zarówno podczas poruszania się do przodu, jak i do tyłu, zaś rzeźba bieżnika z licznymi krawędziami zapewnia przyczepność. Asymetryczne klocki boczne pomagają poprawić stabilność jazdy w warunkach zimowych, gdy utrzymanie dobrej trakcji jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa. Dodatkowo dzięki 196 klockom bieżnika opony zwiększają komfort kierowcy poprzez redukcję wibracji.

 

Gama Michelin CrossGrip posiada wzmocnienia zapewniające odporność na przebicia, a także umożliwiające kolcowanie do użytku na oblodzonych nawierzchniach.

 

Źródło: Michelin

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

- Reklama -


Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ