Konferencja dealerów europejskich LiuGong w Saragossie

Ocena: 0
3034

Ponad 100 dealerów LiuGong z całej Europy przyjechało do Saragossy, jednego z najstarszych miast w Hiszpanii, a także miejsca, w którym cyklicznie odbywają się targi sprzętu budowlanego SMOPYC, aby poznać plany koncernu LiuGong na kolejny rok. Zgodnie z tegorocznym mottem spotkania „Moving up a gear” [wchodzimy na wyższe obroty] LiuGong przedstawił plany zwiększenia tempa w tworzeniu jeszcze większej wartości dla swoich klientów oraz partnerów biznesowych w roku 2022.

 

 

„To niesamowite uczucie móc ponownie spotkać się osobiście z naszymi dilerami po raz pierwszy od listopada 2019 roku” – wyjaśnił Hakan Ilhan, wiceprezes LiuGong Europe. „Dzięki wprowadzanym na rynek nowym produktom w całej naszej ofercie, od zupełnie nowych koparek serii F po naszą nową spycharkę Dressta TD-15M serii-2, wspaniale było móc przełączyć się z popularnych od pewnego czasu spotkań online i zobaczyć te wyjątkowe maszyny na żywo.”

 

Tegoroczna konferencja dealerów LiuGong była wspierana przez  wyłącznego dealera LiuGong w Hiszpanii, firmę DIR, która stanowi doskonały przykład podejścia koncernu LiuGong do swoich partnerów biznesowych.

 

„Współpraca z LiuGong układa się dosknale” – wyjaśnił dyrektor generalny DIR, David Iglesias. „Mają bardzo dobre maszyny, zbudowane, przetestowane i wspierane z Europy. Mają także długofalową strategię skupiającą się na budowaniu relacji i zaufania. W ciągu ostatnich 3 lat naprawdę pomogli nam w implementacji marki LiuGong jako potencjalnego, przyszłego lidera na rynku hiszpańskim.”

 

Konferencja dealerów LiuGong została zaplanowana w terminie targów SMOPYC, wiodącej hiszpańskiej wystawy sprzętu budowlanego, na której LiuGong wraz z DIR zaprezentowały swoje najnowsze modele koparek serii F: 915FCR, 922F i 926F. Te nowe maszyny to przedstawiciele najnowszej serii koparek LiuGong, do której należą: 9018F, 9027F i niesamowity 95-tonowy model 995F. Harry Mellor, menedżer produktu LiuGong Europe specjalizujący się w koparkach powiedział: „Wysłuchaliśmy naszych klientów oraz operatorów i dostarczyliśmy gamę maszyn, które są łatwe w obsłudze, bezproblemowe i tanie utrzymaniu. Po prostu koncentrujemy się na potrzebach klienta i łączymy je z inteligentnym projektowaniem”.

 

Stworzone przez zespół projektowy LiuGong z Wielkiej Brytanii, który zdobył niedawno nagrodę Red Dot Award, koparki serii F zostały zaprojektowane z myślą o kliencie na zupełnie nowym, jeszcze wyższym poziomie. Wszystkie modele posiadają przestronne, nowoczesne kabiny o wysokim komforcie, ergonomii i doskonałej widoczności. Aby jeszcze bardziej wspomóc operatora w koparkach zastosowano kamery 360 stopni, które ułatwiają pracę maszyną. Co więcej, w koparce można realizować wszystkie codzienne czynności serwisowe i kontrolne z poziomu podłoża co znacząco ułatwia ich wykonanie. Jeśli chodzi o moc i sterowanie, maszyny serii F są wyposażone w silniki zgodne z normą Stage V i mocne układy elektrohydrauliczne. LiuGong słynie z wytrzymałych koparek, czego potwierdzeniem są wydłużone okresy między przeglądowe serii F.

 

Oprócz nowej gamy koparek, LiuGong wchodzi na wyższy poziom z całym swoim portfolio produktów, także linii ładowarek kołowych i spycharek gąsienicowych Dressta. Podczas wystawy SMOPYC zaprezentowano nową ładowarkę kołowa 890H Stage V oraz nową spycharka gąsienicowa TD-15M series-2. Model TD-15M posiada nową konstrukcję kabiny o dobrej widoczności, zwiększoną moc wyjściową z ulepszoną kontrolą operatora dzięki elektrohydraulicznym joystickom i łatwemu serwisowaniu. Model TD-15M o mocy 173 kW (232 KM) i sile uciągu 472 kN doskonale sprawdza się przy budowie dróg i autostrad, na składowiskach odpadów, w leśnictwie i budownictwie ogólnym.

 

„Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem na rynek naszych nowych produktów oraz potencjałem naszej działalności w Hiszpanii z DIR, oraz w całej Europie ze wszystkimi naszymi partnerami handlowymi” — powiedział Howard Dale, przewodniczący LiuGong Europe. „Nasz szybki ale stabilny rozwój w Europie będzie wynikiem bliskiej współpracy z dealerami posiadającymi sprawdzoną infrastrukturę serwisową, wspieraną przez nasze siły w Polsce oraz światowej klasy centrum dystrybucji części zamiennych. Bliskość naszych klientów znacznie obniży koszty wysyłki i zapewni szybszą dostawę większości naszych oryginalnych części LiuGong”. Dzięki zaawansowanym technologicznie, nowym produktom, które są obecnie w końcowej fazie przygotowań, ciągłym inwestycjom w ludzi i rozwój sieci sprzedaży oraz coraz lepszej jakości obsługi klienta, partnerzy LiuGong, którzy wzięli udział w konferencji i odwiedzili targi SMOPYC, patrzą z nadzieją na rozwój firmy i zwiększenie udziału w rynku w roku 2022. Według dyrektora generalnego DIR Davida Iglesiasa. „Pandemia spowodowała i nadal będzie powodować pewne utrudnienia, ale wraz z LiuGong jesteśmy elastyczni, szybko się dostosowujemy i szybko znajdujemy rozwiązania dla naszych klientów. Wyraźnie przyśpieszamy i nadal będziemy zwiększać dynamikę rozwoju firmy”.

 

Źródło: LiuGong

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ