Duże maszyny Case i nowości Manitou

Ocena: 0
3727
Co zobaczymy na targach Autostrada-Polska.

Goście targów będą mogli zobaczyć największą ładowarkę firmy Case o masie 32 t z łyżką o pojemności 5,6 m3 i silnikiem o mocy 335 KM
Fot. Case


Intrac Polska Sp. z .o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Case Construction w Polsce. Intrac jest również autoryzowanym przedstawicielem marki Manitou.

Od początku działalności w Polsce firma uczestniczy w największych targach maszyn budowlanych, takich jak Autostrada-Polska w Kielcach, Infrastruktura w Warszawie i Bumasz w Poznaniu. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w 2010 roku firma Intrac będzie obecna na targach Autostrada-Polska, które traktuje jako doskonałą okazję do zaprezentowania swojej najnowszej oferty na forum specjalistów i przedsiębiorców z branży.

Intrac chce w tym roku pokazać duże maszyny produkcji Case Construction. Goście targów będą mogli zobaczyć największą ładowarkę firmy Case o masie 32 t z łyżką o pojemności 5,6 m3 i silnikiem o mocy 335 KM. Z grupy koparek gąsienicowych, które produkowane są w Japonii, zaprezentowany zostanie model Case CX350B NLC o masie ok. 35 t.


Z grupy koparek gąsienicowych, które produkowane są w Japonii, Intrac polska pokaże model Case CX350B NLC o masie ok. 35 t
Fot. Case

Jest to koparka napędzana ekonomicznym silnikiem Isuzu o mocy 275 KM. Uzupełnieniem dużych maszyn na targach w Kielcach będzie wozidło przegubowe Case 330B o pojemności skrzyni załadunkowej 17,6 m3 i ładowności 28 t.

Oczywiście nie zabraknie maszyn mniejszych gabarytów. I tak np. na stoisku firmy Intrac Polska obejrzeć będzie można miniładowarkę Case 445 serii 3 oraz koparkoładowarkę Case 695 Super serii 3.


Na stoisku Intrac Polska będą prezentowane również podnośniki teleskopowe Manitou
Fot. Intrac Polska


W tym roku Intrac planuje ponadto przedstawienie kilku nowości z oferty Manitou. Będą to polskie premiery tych maszyn. Wśród nich znajdzie się najnowsza seria Easy z rodziny obrotowych ładowarek teleskopowych MRT, cieszących się w Polsce coraz większą popularnością. Kolejną z nowości będzie mała, kompaktowa ładowarka teleskopowa MT 625 oraz samojezdna platforma robocza serii ATJ+ o podwojonym, w stosunku do tradycyjnych wersji, udźwigu na platformie.

Źródło: Forum Budowlane, nr 4 (167) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ