Case wybrany jako partner dostarczający maszyny do Cemex

Ocena: 5
3262

Case Construction Equipment ogłasza, że został wybrany jako jeden z dwóch dostawców w przetargu przeprowadzonym przez Cemex – wiodącą firmę z branży materiałów budowlanych. Transakcja ta umocowuje współpracę pomiędzy dwoma markami, ponieważ firma Cemex sfinalizowała duży zakup maszyn CASE, które zapewnią jej zmniejszone zużycie paliwa na wielu rynkach w całej Europie, w tym we Francji, Hiszpanii, Czechach, Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

 

 

Po wygranym przetargu pierwsza transza maszyn została już dostarczona do Francji, a kolejne maszyny zostaną dostarczone w najbliższych tygodniach.

Mówiąc w imieniu Case, Andrea Rapali, dyrektor ds. klientów kluczowych w Europie, podkreślił, że: „Cemex to globalna firma zajmująca się materiałami budowlanymi, która buduje lepszą przyszłość dzięki zrównoważonym produktom i rozwiązaniom. Cieszymy się, że wybrała markę Case i nie możemy się doczekać wzmocnienia naszych relacji i bliskiej współpracy teraz i w przyszłości”.

Craig Hooper, menedżer floty sprzętu mobilnego i kategorii produktów w Cemex Europe, skomentował: „Firma Cemex, jako jeden z największych światowych dostawców rozwiązań budowlanych, jest zaangażowana w dążenie do gospodarki niskoemisyjnej i dokładnie ocenia wszystkie obszary swojej działalności, aby poprawić wydajność.

„Pojazdy, których używamy w ramach naszej pracy, są kluczowym elementem i cieszymy się, że zawarliśmy umowę z Case na te maszyny, co zapewni znaczące korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju dla europejskich struktur firmy Cemex. Maszyny Case wykorzystują zaawansowaną technologię przy niższym zużyciu paliwa dzięki lepszemu stosunkowi mocy do masy. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Case w celu poznania innych możliwości do rozwoju naszej floty jako przyjaznej dla środowiska”.

W ramach zamówienia do placówek Cemex w całej Europie zostaną dostarczone następujące maszyny:

  • 2 spycharki 1650M, 2 koparko-ładowarki 580ST, 1 ładowarka kołowa 1121G oraz 2 ładowarki kołowe 521G do Francji,
  • 2 ładowarki kołowe 821G do Hiszpanii,
  • 2 ładowarki kołowe 821G do Polski,
  • 1 ładowarka kołowa 621G do Czech,
  • 1 ładowarka kołowa 1021G do Niemiec,
  • 1 ładowarka kołowa 621G i 1 ładowarka kołowa 821G oraz 1 koparko-ładowarka 580ST do Wielkiej Brytanii.

 

Źródło: Case

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ