Bobcat z nagrodą EquipmentWatch 2021 HRV

Ocena: 5
2140

Firma Bobcat zdobyła dwie nagrody EquipmentWatch 2021 za najwyższą wartośćzachowaną (HRV) dla kompaktowych ładowarek gąsienicowych (model T770) i małych ładowarek o sterowaniu burtowym (model S590). To już szósty rok z rzędu, w którym firma Bobcat zdobyła nagrodę EquipmentWatch HRV. Są to jedyne nagrody w branży, które wykorzystują bezstronne dane pochodzące od osób trzecich do wskazania sprzętu, który według prognoz najlepiej zachowa i utrzyma swoją wartość w ciągu najbliższych pięciu lat.  

 

 

Jarry Fiser, Dyrektor Linii Produkcji Ładowarek w Doosan Bobcat EMEA, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni, że nasz wiodący w branży sprzęt z ponad 60-letnią tradycją po raz kolejny został doceniony za niewiarygodną trwałość, wytrzymałość i niezawodność, zapewniając właścicielom niezrównany stosunek jakości do ceny i czasu pracy bez przestojów. Cieszymy się również, że zdobywamy nagrody w dwóch różnych kategoriach. Są one świadectwem naszego zaangażowania na rzecz klientów oraz uznaniem wielu godzin pracy maszyn i wartości jaką właściciele otrzymują dzięki maszynom  Bobcat, którym zaufali. Gama ładowarek kompaktowych Bobcat jest nadal  liderem na rynku. Jeżeli klient stał się właścicielem maszyny Bobcat nie ma powodu, aby wprowadzał zmiany”.

 

Nagrody EquipmentWatch HRV


Nagrody EquipmentWatch są oparte na obszernej analizie zapisu danych, które określają wartość zachowaną obliczoną zgodnie ze standardami amortyzacji rynkowej. Zdobywcy nagrody HRV reprezentują kategorie produktów w ramach typów maszyn, które mają zachować najwyższy procent pierwotnej wartości po okresie pięciu lat. Stosując zasady uczciwego rynku i pojęcie przymusowej wartości likwidacyjnej, analitycy EquipmentWatch, badają amortyzację rok do roku dla ponad 12 000 modeli, obejmującą modele nawet sprzed 30 lat. Korzystając z zastrzeżonego algorytmu, EquipmentWatch jest w stanie przewidzieć procent pierwotnej wartości wybiegając w przyszłość aż do 84 miesięcy. 


Kategorie nagród

 

Nagrody EquipmentWatch HRV obejmują 30 kategorii w zakresie sprzętu budowlanego, dźwigowego, podającego i rolniczego. Kategorie obejmują najpopularniejsze typy sprzętu na podstawie obserwowanej corocznej aktywności rynkowej.
 

Źródło: Bobcat

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ