Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów
Riwal Poland Sp. z o.o.

Adres: Wola 31a
96-200 Rawa Mazowiecka
woj. łódzkie
Email: info-pl@riwal.com
WWW: http://www.riwal.com/poland/pl-pl
Telefon: (46) 895 13 63
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 360

Riwal w Polsce działa od 2008 roku i od początku oferuje swoim Klientom najnowsze generacje maszyn renomowanych producentów: JLG, Magni, Genie,  Holland Lift, Dino, MEC. Gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, maksymalną wydajność pracy oraz łatwość użytkowania. Wyróżniają nas wysokie standardy obsługi Klientów, świadczenie usług na terenie całego kraju, wsparcie serwisowe, a także dbałość o bezpieczeństwo pracy na budowie poprzez szkolenia dla operatorów.

Riwal Holding Group BV, został założony w 1968 roku w Holandii i jest firmą międzynarodową specjalizującą się w wynajmie i sprzedaży podnośników i podestów ruchomych.

Firma działa handlowo w 70 krajach i posiada oddziały w 16 krajach na świecie, zatrudnia ponad 2350 osób i oferuje klientom park ponad 19 000 maszyn, dzięki czemu jest w gronie liderów wynajmu maszyn do pracy na wysokości. Nazwa firmy pochodzi od nazwisk jej założycieli czyli Richards & Wallington, którzy zbudowali markę.

Nasza Misja

Jako lider, a także specjalista w branży podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych cenimy sobie innowacyjność i najwyższe standardy świadczonych usług. Głównym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego ściśle współpracujemy z UDT oraz międzynarodową organizacją IPAF (International Power Access Federation). Dzięki ścisłym procedurom zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny maszyn, a także systemów zabezpieczających, które warunkują bezpieczeństwo pracy. Ponadto Klienci dostają od naszego zespołu pełne informacje na temat naszych usług oraz oferowanego sprzętu.

Wszystkie podejmowane przez Riwal działania mają na celu rozwój naszej firmy oraz długofalową współpracę z Klientem.

pobierz katalog firmy Riwal

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ