Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Wiertarka rdzeniowa ze stopą elektromagnetyczną

Ocena: 4.5
1951

Kompaktowa elektromagnetyczna wiertarka rdzeniowa do wiercenia otworów o maksymalnej średnicy 35 mm to flagowy produkt w asortymencie Würth Polska. Jest wyposażona w pas zabezpieczający, zbiornik płynu chłodzącego i klucz imbusowy. Solidna i wytrzymała konstrukcja wraz z dużą mocą silnika gwarantują najwyższe parametry jakościowe stawiane tego rodzajom urządzeń, z kolei niska waga umożliwia łatwy transport.

Wiertarka rdzeniowa ze stopą elektromagnetyczną MKB 35. Fot. Würth

Moc wejściowa wiertarki elektromagnetycznej MKB 35 wynosi 1100 W. Narzędzie waży 10 kg. Dysponuje zakresem wiercenia 12-35 mm.

Cechy produktu:

  •  wygoda i prostota wiercenia. Przewód zasilający PUR odługości 5 m, stabilny uchwyt prowadzący i statyw oraz wygodna rękojeść posuwu. Przewód jest elastyczny w niskich temperaturach i zabezpieczony przed wpływami środowiska zewnętrznego;
  • natychmiastowa gotowość do użycia. Silne elektromagnesy wbudowane w stopę statywu zapewniają szybkie przymocowanie do metalowej podstawy (siła magnetyczna osuaga wartość 9 kN), natomiast zbiornik z cieczą chłodzącą zapewnia stały i niezależny dopływ chłodziwa;
  • gwarancja precyzji i bezpieczeństwo wiercenia. Dzięki stopie magnetycznej o dużej sile przyciągania oraz precyzyjnym mechanizmom przesuwu wiertarki.
  • ergonomiczność i wysoka jakość. Narzędzie przeznaczone jest do pracy podczas wierceń w konstrukcjach metalowych.

Źródło: Würth Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ