Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Tarcze diamentowe do wszystkich zadań

Ocena: 4.7
2222

Tarcze diamentowe pozwalają na idealne cięcie trudnych do obróbki materiałów i powierzchni. Z ich użyciem przecina się beton, granit, czy metale. W pracy tarcza diamentowa musi być niezawodna, wytrzymała i nie może ulegać zużyciu tak szybko, jak inne narzędzia przeznaczone do cięcia. Tarcze firmy Husqvarna Construction zapewniają profesjonalnie wykonaną pracę w każdych warunkach.

Tylko dobre tarcze dają pewność, że praca będzie wykonana profesjonalnie, szybko i bezpiecznie. Fot. Husqvarna Construction

Każdy profil pracy, materiał i urządzenie wymagają odpowiednio dobranych produktów. Gama tarcz diamentowych firmy Husqvarna Construction jest bardzo szeroka. Tarcze różnią się grubością czy twardością. Mogą ciąć drewno, ceramikę, metal, asfalt i wiele innych tworzyw. Firmy budowlane, które dbają o wysoką jakość swojego parku maszyn, wybierają tarcze najwyższej jakości.

"Gama tarcz diamentowych Husqvarna Construction jest podzielona na różne poziomy i oznakowania. Dzięki temu łatwiej jest dobrać odpowiednią tarczę do planowanych działań. Jednak w przypadku wątpliwości gwarantujemy wsparcie naszych ekspertów, którzy pomogą dobrać właściwą tarczę diamentową do wybranego zadania" – mówi Dawid Trukszyn, ekspert firmy Husqvarna Construction.

Do mniej wymagających prac – brązowa linia Tacti-Cut
Narzędzia diamentowe z brązowej kategorii Tacti-Cut przeznaczone są dla osób używających tarcz sporadycznie. Tarcze z tej kategorii to idealny stosunek jakości do ceny. Seria skonstruowana jest z myślą o dużej prędkości cięcia w twardych i miękkich materiałach (w zależności od wybranego rodzaju segmentu). Ponadto tarcze wyposażone są w system Easy-fit umożliwia powiększenie otworu w tarczy z 20 na 25,4 mm, co pozwala na jej montaż w maszynach różnego typu jak i producentów, np. przecinarkach stolikowych lub ręcznych.


Tarcza Tacti-Cut S50. Fot. Husqvarna Construction

Do bardziej zaawansowanych cięć – srebrna linia Vari-Cut
Tarcze z tej linii są trwalsze niż z brązowej. W zależności od modelu znajdują zastosowanie również w materiałach różnych materiałach i ich twardości. Najważniejszą ich cecha jest to, iż przy niewiele większej cenie zapewniają większą trwałość.

Dla najbardziej wymagających – złota linia Elite-Cut
Tarcze ze złotej serii wyróżniają się znakomitą wydajnością cięcia, najwyższą trwałością oraz płynną i szybką pracą. Przeznaczone są do szerokiej gamy aplikacji. Dzięki kształtowi segmentów i ich budowie tarcze są łatwe w obsłudze oraz generują minimalny poziom drgań. Zapewnią profesjonalnie wykonaną pracę w każdych warunkach.

Źródło: Husqvarna Construction

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ