Dni Betonu 2016: ponad 100 referatów i rekordowa liczba uczestników konkursu Power Concrete

Ocena: 0
1895
Czy tworzenie betonu może być emocjonujące? Może i to bardzo. Na to wskazuje rekordowa liczba uczestników tegorocznej, czwartej edycji konkursu Power Concrete 2016. Celem konkursu jest zaprezentowanie współczesnych możliwości technologicznych betonu. Tym razem do rywalizacji zgłosiło się aż 36 zespołów inżynierskich. Ich zadaniem jest przygotowanie betonu cementowego o maksymalnym stosunku wytrzymałości na ściskanie do gęstości. Eliminacje odbędą się we wrześniu w Katedrze Materiałów Budowlanych WIMIC AGH Kraków, a finał 10 października, na zakończenie pierwszego dnia Konferencji Dni Betonu.


Konferencja Dni Betonu obraduje co dwa lata. W 2014 roku wzięło w niej udział 850 osób z kraju i zagranicy. Ta cyfra stawia Dni Betonu na pierwszym miejscu konferencji branży budowlanej w Polsce. To platforma spotkań przemysłu produkcji betonu towarowego i świata nauki.

Na tegoroczną konferencję zgłoszono już ponad 100 referatów. Konferencja ma swoich partnerów programowych, którzy razem z wystawcami przygotowują ekspozycje stoiskowe.

Uczestnicy IX konferencji Dni Betonu będą mogli wziąć udział w dwóch debatach. Pierwsza będzie dotyczyła rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce, a druga - perspektyw budownictwa infrastrukturalnego.

Oprócz typowych sesji tematycznych, będzie sesja posterowa i pokazy technologiczne. Na zakończenie konferencji zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach poświęconych technologii betonu architektonicznego.

Więcej informacji: www.dnibetonu.pl

Źródło i grafika: SPC

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ